oczyszczanie

:: Odchudzanie - nadwaga
:: Produkt nr.1 TrimeX WMS
:: Produkty odchudzające
:: Ruch a zdrowie
:: Przyczny i typy otyłości
:: Oczyszczanie organizmu
:: Dieta zgodna z grupą krwi
:: Dieta rozdzielna
:: Enzymy-pomoc w trawieniu
:: Choroby a nadwaga
:: Odchudzanie - porady
:: Co można jeść po 19-tej

ZDROWE ODCHUDZANIE - OTYŁOŚĆ NADWAGA U DOROSŁYCH


Spalanie tkanki tłuszczowej - zrzucenie nadwagi

Parę lat temu widząc jakie żniwo zbierają choroby cywilizacyjne wśród moich rówieśników zaczęłam zastanawiać się czy tak być musi, czy nie można zrobić nic lub choćby zrobić tyle, by własne zdrowie " powierzyć " człowiekowi, który jest nim najbardziej zainteresowany -SOBIE.

krupa Postanowiłam poświęcić trochę czasu na zdobycie wiedzy z dziedzinymedycyny naturalnej. Zdrowie moich najbliższych było i jest nadal najważniejsze. Początkowo korzystałam z naturalnych produktów różnych firm (niestety niezbyt tanich), a kiedy dowiedziałam się, że na rynku polskim pojawiła sięCaliVita International, z produktami o atestachUnii Europejskieji bardzo przystępnymi cenami, zaczęłam je używać. Rewelacyjne działanie produktów zdopingowało mnie do dzielenia się informacją o nich wśród znajomych i przyjaciół.
Pomoc innym w odzyskaniu zdrowia i zrozumieniu profilaktyki stała sie moją pasją.

Należę do Top Menedżerów CaliVita International . Od 1998 roku zawodowo zajmuję się promocją zdrowia opartą na najnowszych zdobyczach światowej medycyny naturalnej. Produkty, na bazie których pracuję są najwyższej światowej klasy i posiadają najtrudniejsze do zdobycia na świecie atesty bezpieczeństwa i jakości (FDAiGMP).

Uczestniczyłam i uczestniczę nadal w dziesiątkach szkoleń, wykładów i konferencji medycznych organizowanych przez CaliVita International prowadzonych przez światowej sławy naukowców i wybitnych lekarzy interesujących się medycyną naturalną. Należą do nich m.in. tak dostojne osoby jak :

  • prof. dr n. med.Valeria Szedlak - Vadocz(Przewodnicząca Zespołu Doradców Medycznych CaliVita International)
  • dr n. med. Danuta Broniarczyk - Pawłowska(Niezależny Konsultant Medyczny CaliVita International)
  • prof. zw. dr hab. n. med.Swietosław Ziemlański(Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie)
  • prof. zw. dr hab. n. med.Jerzy Lutomski(Ziołolecznictwo, Fitoterapia Naturalna, Naturalna Medycyna)
  • prof. dr hab. n. med. Zbigniew Wronkowski(Prezes Polskiego Komitetu Zwalczania Raka - Centrum Onkologii Instytut M. Skłodowskiej - Curie)
  • prof. dr n. med.Piotr Heczko(Kierownik Instytutu Mikrobiologii Kolegium Medicum UJ w Krakowie)
  • dr n. med. Stanisław Mrozicki(Ordynator Oddziału Urologicznego V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie)

Jestem doradcą w zakresie stosowania tych produktów, oraz poszerzania świadomości jak ważna jest profilaktyka zdrowia. Polecam zakupy w tańszych cenach klubowych ( hurtowych) w systemie Klubu Konsumenckiego CaliVita International. Cyklicznie organizuję szkolenia z naszymi lekarzami, indywidualne konsultacje dla Konsumentów, oraz Mikroskopowe Badania Żywej Kropli Krwi. Jestem w stałym kontakcie z wieloma lekarzami znającymi i stosującymi suplementy CaliVita, w tym z wybitnym ekspertem tych produktów dr n.med. Danutą Broniarczyk-Pawłowską.

Serwis ten stworzyłam, by uświadomić Państwu potrzebę codziennej suplementacji, by zachować zdrowie na długie lata. Nasza żywność jest przecież przetworzona, szpikowana konserwantami, brakuje w niej witamin, minerałów i aminokwasów. By zachować zdrowie musimy poszerzać naszą wiedzę i musimy się suplementować! W serwisie tym przedstawiam również możliwości lecznicze produktów CaliVita International. Znajdziecie tu Państwo wiele wypowiedzi konsumentów, którzy produkty te zastosowali w różnych jedynostkach chorobowych i dowiecie się o efekcie ich działania.
Po kilku latach współpracy z CaliVita International osiągnełam pozycję Menedżera Executive, a później Menedżera Star.

Ważne !

Jesli Państwo nie otrzymają odpowiedzi na list lub telefon, oznacza to, że adres lub numer zostały źle przez Państwa podane. Zawsze odpisuję lub oddzwaniam do 24-godz. Po tym czasie proszę o ponowny kontakt.

Anna Krupa

Zapraszam do obejrzenia serwisu...

[Rozmiar: 2227 bajtów] [Rozmiar: 2227 bajtów]
Designed by.::[[noni.zdrowe ]]::