oczyszczanie

:: Strona główna
:: Produkt nr.1 TrimeX WMS
:: Produkty dodatkowe
- Nopalin
- Chromium Max
- Fat Absorber
- Citrimax & Chromium
- AC - Zymes
- Ocean 21
- Fat Burners
:: Ruch a zdrowie
:: Przyczny i typy otyłości
:: Oczyszczanie organizmu
:: Dieta zgodna z grupą krwi
:: Dieta rozdzielna
:: Enzymy-pomoc w trawieniu
:: Choroby a nadwaga
:: Kilka rad
:: Co można jeść po 19-tej

Odchudzanie - Produkty dodatkowe


O działaniu tych produktów można by wiele pisać. Myślę, że wypowiedzi konsumentów, które poznasz w dalszej części serwisu, a których przybywa coraz więcej każdego dnia, będą najlepszym dowodem dla Ciebie.

A oto moje doświadczenie z ostatniego lata , kiedy to w ofercie firmy ukazał się TrimeX WMS.

produkty Będąc na Międzynarodowym Obozie Letnim organizowanym przez CaliVita dla swoich klubowiczów na Chorwacji końcem czerwca 2005r, spotkałam kolegę Piotra z Lublina wyszczuplonego o parę kilogramów, co rzucało się mocno w oczy. Zapytałam go, dzięki czemu ma taką sylwetkę ? Odpowiedział skrótowo, że wypił opakowanie Trimex-u i ograniczył spożycie ziemniaków i chleba. Postanowiłam sprawdzić ten produkt na sobie, widząc jakie efekty, osiągnął Piotr.

W sklepiku hotelowym CaliVita kupiłam butelkę soku przyrzekając sobie, że po przyjeździe do domu "biorę się" za siebie. Każdy z uczestników obozu otrzymał od Firmy w prezencie Ocean 21, tak więc miałam już dwa produkty oczyszczające i odżywiające organizm.
Po przyjeździe do domu zauważyłam otwarte opakowanie Nopalinu, który nie zabrałam na wakacje, więc zdecydowałam się zastosować je wszystkie.

  • Ocean 21-piłam rano na czczo nakrętkę
  • Nopalin -zażywałam 2 x 2 tabl. między posiłkami - na jedną tabl. szklankę wody
  • TrimeX WMS- 3 godz.po kolacji 15 ml. soku rozcieńczonego w szklance wody

oraz wzięłam

  • AC- Zymes- 1 kaps. pół godz. po wypiciu Ocean 21 w celu utrzymania właściwej flory bakteryjnej w organiźmie

Efekt rewelacyjny - zrzuciłam 6 kg w ciągu dwóch miesięcy.

To było przyjemne odchudzanie, bez konieczności wykonywania dodatkowych ćwiczeń na które niby nie mam czasu. Jeździłam jednak troszkę dla relaksu na rowerze, co na pewno też przyczyniło się do osiągnięcia wagi jaką obecnie posiadam. Posiłki jadłam regularnie 3 na dobę, bez pośpiechu - bo tak trzeba. Dostosowałam się też do diet (ale nie w 100%), jakie Państwu polecam w tym serwisie, by uniknąć produktów zwiększających masę ciała na korzyść produktów ułatwiających odchudzanie.. Ostatni posiłek jadłam o 17-tej, a o 20-tej piłam TrimeX. Nie musiałam nawet stawiać strażnika koło lodówki, bo nie byłam głodna.

Czuję się wreszcie lekka i szczupła, czego i Państwu życzę.

Często osoby stosujące kurację pytają, czy idąc na imprezkę muszą odstawićTrimex. Odpowiadam wówczas - nie ma takiej potrzeby.

Po zakończeniu kuracji odchudzającej nadal stosuję różne suplementy diety. Ostatnio pijęZenThonic, zażywam Vital do swojej grupy krwi, Super Coenzym Q10 i Omegę 3. Za jakiś czas wezmę inne produkty, np. Polinesian Noni, Mega Protect 4 Life czy Triple Potency Lecithin. Gama produktów jest tak duża, że każdy z Państwa dobierze "garnitur" produktów dla siebie i członków swojej rodziny. Najlepiej "ustawić" suplementację biorąc pod uwagę obecny stan naszego zdrowia oraz sprawdzając na co chorowali nasi rodzice, ponieważ w genach przekazali nam to co posiadali w swojej genetyce.

Z relacji mojej koleżanki prowadzącej siedzący tryb życia i spożywającej posiłki dopiero późnym wieczorem po przyjściu z pracy, a pijącej TrimeX, dowiedziałam się, że po wypiciu 1 opakowania nic nie schudła, ale uregulowało się jej wypróżnianie z czego jest bardzo zadowolona, bo jak twierdzi - " czasami płakałam nie mogąc się załatwić".

Jestem pewna, że z czasem zrzuci kilka kilogramów, ponieważ uregulowanie wypróżniania to podstawa odchudzania, a przyjechała po następny TrimeX i zamówiła już kolejne, trzecie opakowanie.

Pomyśl, jakie korzyści i Ty możesz odnieść stosując produkty wspomagające odchudzanie. Oczywiście możesz wybrać te, które Ci odpowiadają (patrz na menu po lewej stronie), bo przecież każdy organizm jest inny, każdy apetyt też ma inny, a i Ty najlepiej wiesz jaki prowadzisz tryb swojego życia. Zachęcam Cię - spróbuj !!!

Ania Krupa

Wypowiedzi konsumentów o produktach odchudzanie TUTAJ

Więcej informacji o produktach TUTAJ

[Rozmiar: 2227 bajtów] [Rozmiar: 2227 bajtów]
Designed by.::[[noni.zdrowe ]]::