oczyszczanie

:: Oczyszczanie - nadwaga
:: Produkt nr.1 TrimeX WMS
:: Produkty odchudzające
:: Ruch a zdrowie
:: Przyczny i typy otyłości
:: Oczyszczanie organizmu
:: Dieta zgodna z grupą krwi
:: Dieta rozdzielna
:: Enzymy-pomoc w trawieniu
:: Choroby a nadwaga
- Układ sercowo naczyniowy
- Stres
- Cukrzyca
- Zdrowie jelit
- Prostata
- Nowotwory
:: Odchudzanie - porady
:: Co można jeść po 19-tej

ZDROWE ODCHUDZANIE - OTYŁOŚĆ NADWAGA U DOROSŁYCH


Spalanie tkanki tłuszczowej - zrzucenie nadwagi

"ZDROWIE NATURALNE to pełna równowaga ciała, umysłu i ducha, to jedyny stan organizmu gwarantujący absolutny brak problemów z nadwagą. Otyłość nie jest stanem naturalnym. Otyłość jest nienaturalna. Gdybyś żył wśród dzikiej przyrody nie miałbyś szans na nadmiar wagi i związane z tym choroby."

"Ojcem Zdrowia Naturalnego był Hipokrates, który w 400 roku p.n.e. uczył, że pierwszą zasadą uzdrawiania jest: pozwól, aby jedzenie było Twoim lekarstwem. Hipokrates miał na myśli, że organizm będzie ulegał samoleczeniu i naprawie jeżeli otrzyma odpowiednie pożywienie. Odpowiednie, to znaczy takie, które potrzebne jest do budowy około 50 trylionów komórek. Komórki te ciągle ulegają rozpadowi, dając Ci możliwość budowania nowych.

Dr Chopra pisze:"98 procent atomów w Twoim ciele nie było w zeszłym roku. Szkielet wyglądający na niezwykle solidny został zbudowany ponownie w ciągu trzech miesięcy. Skóra odnawia się co miesiąc, a błona śluzowa żołądka co cztery dni".

Według dr Michaela Colgana "corocznie ponad 97 procent ciała ulega całkowitej wymianie, nawet struktura DNA w genach jest odbudowywana z substancji odżywczych, które zjadasz".

Czy zdajesz sobie sprawę jakie to sprawia możliwości ?

Jeśli codziennie dostarczysz elementów Zdrowia Naturalnego - czystych, pełnych źródeł białek, węglowodanów, tłuszczów, witamin, minerałów, enzymów, dużo czystej wody, świeżego powietrza, regularnego ruchu i medytacji, odpowiedniego odpoczynku i snu - będziesz żyć długo i w pełnym zdrowiu.

Karmienie komórek organizmu produktami jałowymi bez substancji odżywczych -" pustymi kaloriami" - jest niezwykle stresujące. Nigdy jeszcze w historii ludzkości nie jedzono bardziej nienaturalnego "pożywienia".

Jeśli zastanawiasz się o jakich pokarmach mówię, oto niepełna ich lista:

  • Napoje gazowane
  • Białe pieczywo
  • Ciastka i ciasteczka
  • Cukierki i czekoladki
  • Płatki śniadaniowe
  • Biały cukier
  • Chipsy i chrupki
  • Dania smażone

Nadmiar tłuszczu w Twoim ciele to istotnie "śmietnik", gdyż właśnie w tkance tłuszczowej odkładane są wszelkie zanieczyszczenia, chemikalia, leki , pestycydy".

"Gdy jemy szybkie dania - fast food - umieramy szybciej. Gdy jemy byle co - żyjemy byle jak".

Fragmenty książki "Pełnia życia" autor Maja Błaszczyszyn

[Rozmiar: 2227 bajtów] [Rozmiar: 2227 bajtów]
Designed by.::[[noni.zdrowe ]]::