oczyszczanie

:: Odchudzanie - nadwaga
:: Produkt nr.1 TrimeX WMS
:: Produkty odchudzające
:: Ruch a zdrowie
:: Przyczny i typy otyłości
:: Oczyszczanie organizmu
:: Dieta zgodna z grupą krwi
:: Dieta rozdzielna
:: Enzymy-pomoc w trawieniu
:: Choroby a nadwaga
:: Odchudzanie - porady
:: Co można jeść po 19-tej

ZDROWE ODCHUDZANIE - OTYŁOŚĆ NADWAGA U DOROSŁYCH


Spalanie tkanki tłuszczowej - zrzucenie nadwagi

Geny mogą być czynnikiem sprzyjającym nadwadze, ale masa ciała zależy przede wszystkim od sposobu odżywiania się oraz aktywności fizycznej. Skłonności genetyczne nie oznaczają, że jesteś skazany na otyłość. W rzeczywistości o Twojej wadze nie decydują geny, lecz to co jesz i ile się ruszasz. Oznacza to, że główną przyczyną otyłości jest Twój styl życia!

otylosc Współczesny tryb życia cechuje:

Nieregularne spożywanie posiłków, co dla organizmu jest sygnałem, by odłożyć coś na zapas. Tylko posiłki spożywane w wyznaczonych godzinach dają mu gwarancję, że zawsze " dostanie jeść".

Jedzenie w pośpiechu powoduje, że połykamy duże kęsy, co nie jest bez znaczenia dla naszego organizmu.

Przewaga na rynku żywności wysoko przetworzonej, zawierającej dużo pustych kalorii i środków chemicznych.

Spożywanie posiłków po godz. 19-tej.

Zbyt mała aktywność fizyczna.

Brak właściwej wiedzy na temat odżywiania - co jest wskazane, a co nie, dla Twojej grupy krwi.

Ludzi stać dziś na podwójne hamburgery z frytkami, więc je kupują, ale niestety nikt im nie powie, że postępują niewłaściwie. Na pewno nie zrobią tego producenci żywności typu fast-food. I niestety, nie powie im tego także większość lekarzy, którzy w dalszym ciągu nie dysponują wiedzą z zakresu żywienia.

Każdego dnia zatruwasz swój organizm podwójnie !

odchudznie Pierwsze zatruwanie bierze się automatycznie - część komórek, których masz ok. 50 trylionów ustawicznie się rozpada - są to miliony dziennie. Zużyte, martwe komórki są toksyczne i krążą w krwioobiegu.

odchudznie Drugie zatruwanie bierze się z zewnątrz. Obciążamy się fabrycznie przetworzonym jedzeniem, tłuszczem, lekami, barwnikami i mnóstwem innych związków chemicznych. Nic z tych rzeczy nie stanowi pokarmu jaki natura przygotowała dla nas.

Mając śmietnik wewnątrz, organizm broni się jak potrafi. Zatrzymuje wodę (dodatkowa waga), aby rozcieńczyć toksyczne substancje i utrzymać je z dala od najważniejszych organów. W tym celu odkłada je w tkance tłuszczowej - śmietniku toksyn. Komórki tłuszczowe napełniają się i muszą powstawać nowe, aby wszystkie dostarczone trucizny mogły się zmieścić !

Pomocą dla osób nieregularnie odżywiających się i zaniedbujących odpoczynek będzieOcean 21, który w swoim składzie zawiera 200 składników odżywczych iVitale- nowoczesne dodatki żywieniowe stanowiące kompleksowe uzupełnieniediety zgodnej z grupą krwi.
Obok niezbędnych witamin i składników mineralnych produkty z tej serii zawierają także rośliny lecznicze, które wzmacniają "słabe punkty" różnych grup krwi.

Jeśli żyjesz w stresie polecamRhodiolintzw. uodparniacz na stres iStress Management. Produkty te wyciszą Twój organizm i będziesz mógł wreszcie odpocząć.

Dużą pomocą w pozbyciu się zbędnych kilogramów jest dostosowanie odpowiedniej diety do Twojej grupy krwi, w celu wyłączenia pokarmów aglutynujących krew.

Polecam zastosowanie: NopalinuiZenThonik, w celu oczyszczenia jelit, by zapobiec fermentacji i gniciu pokarmów w jelitach, AC- Zymes do przywrócenia właściwej flory bakteryjej w organiźmie oraz Digestiwe Enzymes, który wspomoże układ pokarmowy w trawieniu.

Oblicz swoją nadwagę odchudzanie TUTAJ

Odchudzanie strona 1 2 3

[Rozmiar: 2227 bajtów] [Rozmiar: 2227 bajtów]
Designed by.::[[noni.zdrowe ]]::